Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA NEAGRA 3 IN 1 -750 GR
- Număr anunț
- DA21049775
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MIRAL COM SRL (CUI RO9408918)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,36 RON
- Valoare atribuită
- 297,36 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 12:11
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,36 RON
din 297,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro