Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Topfer Bio Pre*600g TOP (formula de lapte) - 9871
- Număr anunț
- DA21049024
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 11:34
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630 RON
din 645 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.