Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa analizor automat biochimie BS 200
- Număr anunț
- DA21048934
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.269 RON
- Valoare atribuită
- 1.269 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 11:29
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.269 RON
din 1.269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro