Ofertă acceptată Cumpărare directă

necesar utilaje

Număr anunț
DA21043689
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
EMIDISTRI SRL (CUI RO22834554)
Cod CPV
34941500-0 · Cruci cardanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568,70 RON
Valoare atribuită
1.568,70 RON
Data publicării
21.08.2018 14:43
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568,70 RON

din 1.568,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.