Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Consumabile

Număr anunț
DA21040884
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA PITICILOR DEJ (CUI 4847610)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,13 RON
Valoare atribuită
420,13 RON
Data publicării
21.08.2018 12:04
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,13 RON

din 420,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.