Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Butelie oxigen 10 litri + Reductor presiune oxigen + Barbotor + Masca
- Număr anunț
- DA21038464
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI - PRAHOVA (CUI 16616504)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.158 RON
- Valoare atribuită
- 1.158 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 10:00
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.158 RON
din 1.158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro