Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUSIERA R40

Număr anunț
DA21038214
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
21.08.2018 09:46
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 17:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.