Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Produse si materiale pentru Vopsitorie

Număr anunț
DA20849715
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647,54 RON
Valoare atribuită
2.629,90 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
16.07.2018 14:15
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.629,90 RON

din 2.647,54 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 17,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.