Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare echipament apa (apometru)

Număr anunț
DA20844229
Autoritate contractantă
COMUNA MORARESTI (PRIMARIA MORARESTI) (CUI 4122116)
Furnizor / câștigător
ANP INSTAL MORARESTI (CUI RO37698566)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.200 RON
Valoare atribuită
44.200 RON
Data publicării
16.07.2018 09:17
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.200 RON

din 44.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.