Ofertă refuzată Cumpărare directă

HALOPERIDOLUM / Haloperidol Richter 5 mg / ml x 5 fiole din sticla

Număr anunț
DA21031167
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,80 RON
Valoare finală
469,80 RON
Data publicării
20.08.2018 10:51
Data finalizării
22.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.