Ofertă acceptată Cumpărare directă

vaselina grafitata, 0.400

Număr anunț
DA20854185
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,30 RON
Valoare atribuită
151,30 RON
Data publicării
17.07.2018 10:14
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,30 RON

din 151,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.