Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plata online via website
- Număr anunț
- DA20850561
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- REEA SRL (CUI RO10966500)
- Cod CPV
- 72212217-3 · Servicii de dezvoltare de software de procesare a tranzactiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,83 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:04
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.679,83 RON
din 1.679,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro