Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica

Număr anunț
DA21048476
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
TEHNICA NOUA (CUI RO2577391)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,44 RON
Valoare atribuită
92,44 RON
Data publicării
22.08.2018 11:05
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,44 RON

din 92,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.