Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de masuratori si verificari PRAM la instalatii si echipamente electrice din sediul A.F.I.

Număr anunț
DA21045136
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Imobiliar (CUI 5110730)
Furnizor / câștigător
ELECTRO PRAM SERVICE SRL (CUI 15211995)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.878 RON
Valoare atribuită
6.878 RON
Data publicării
21.08.2018 17:12
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.878 RON

din 6.878 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.