Ofertă refuzată Cumpărare directă

UAT Jilava

Număr anunț
DA20833160
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
PRESTIGE EVENTS SRL (CUI RO26120590)
Cod CPV
22210000-5 · Ziare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
12.07.2018 13:58
Data finalizării
17.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.