- Număr anunț
- DA21042473
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
- Furnizor / câștigător
- APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
- Cod CPV
- 44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,84 RON
- Valoare finală
- 474,84 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 13:31
- Data finalizării
- 22.08.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.