Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TEAVA CORUGATA

Număr anunț
DA21040262
Autoritate contractantă
Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pangarati) (CUI 2612960)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.312 RON
Valoare atribuită
12.312 RON
Data publicării
21.08.2018 11:34
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.312 RON

din 12.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.