Acasă · Licitații
· Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Formulare tipizate
- Număr anunț
- DA20845653
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI (CUI 18921946)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,55 RON
- Valoare atribuită
- 878,55 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 10:37
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,55 RON
din 878,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro