Atribuită Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate si proiect tehnic" cf 12310/05.03.2024

Număr anunț
DA35220182
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
ICC SCHOOL TRAINING S.R.L. (CUI 47089650)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
262.000 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262.000 RON