Ofertă acceptată Cumpărare directă

ENALAPRILUM / Enap sol.inj.1.25mg/ml x 5f/1ml

Număr anunț
DA20812185
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,14 RON
Valoare atribuită
439,14 RON
Data publicării
10.07.2018 12:54
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,14 RON

din 439,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.