Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pix plastic cu insertii tricolor, personalizat
- Număr anunț
- DA21051493
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:49
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 20:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro