Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole birou cod RTC pachet

Număr anunț
DA21051013
Autoritate contractantă
Centrul Cultural al Sectorului 1 al Municipiului Bucuresti (CUI 38281523)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,28 RON
Valoare atribuită
785,28 RON
Data publicării
22.08.2018 13:21
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,28 RON

din 785,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.