- Număr anunț
- DA21050805
- Autoritate contractantă
- Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative (CUI 9510194)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,52 RON
- Valoare atribuită
- 33,52 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:09
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,52 RON
din 33,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro