Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale UM01296 Targoviste
- Număr anunț
- DA20857375
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.431,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.431,50 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 12:58
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.431,50 RON
din 2.431,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro