Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SPL63D, reglabil, 37"-70", Negru [SPL63D]
- Număr anunț
- DA21047986
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,32 RON
- Valoare atribuită
- 319,32 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 10:41
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,32 RON
din 319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro