Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECHIZITE SI CONSUMABILE BIROU
- Număr anunț
- DA21047326
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BREAZA (CUI 28992022)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,41 RON
- Valoare atribuită
- 756,41 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 10:07
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,41 RON
din 756,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro