Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv aspiratie / transfer solutii MINI SPIKE
- Număr anunț
- DA21045528
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.182 RON
- Valoare atribuită
- 1.182 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 08:04
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.182 RON
din 1.182 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro