Număr anunț
DA20853483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BALUSESTI (CUI 19386698)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42124210-9 · Piese pentru pompe de combustibil, pentru pompe de mana si pentru pompe de beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,55 RON
Valoare atribuită
1.386,55 RON
Data publicării
17.07.2018 09:38
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,55 RON

din 1.386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.