Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie xerox A3, pachet 1,pachet 2,pachet 3,pachet 4
- Număr anunț
- DA21043344
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOHATU (PRIMARIA COMUNEI SOHATU) (CUI 4445214)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,44 RON
- Valoare atribuită
- 663,44 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 14:22
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
663,44 RON
din 663,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro