Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 25,0% sub estimat

Contact C (total coliformi/E.coli) Envirocheck®

Număr anunț
DA20850045
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
213,75 RON 25,0% sub estimat
Data publicării
16.07.2018 14:33
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,75 RON

din 285 RON estimat 25,0%

Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 71,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.