Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ph-minus liquide, 25 kg Regulator al Ph-ului pentru apa din bazinele de inot
- Număr anunț
- DA20849127
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640 RON
- Valoare finală
- 4.640 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:41
- Data finalizării
- 17.07.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.