Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADBLUE 10L

Număr anunț
DA20846472
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
Furnizor / câștigător
CARS AUTO TEAM S.R.L. (CUI RO31152173)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,40 RON
Valoare atribuită
756,40 RON
Data publicării
16.07.2018 11:17
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,40 RON

din 756,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.