Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEARCEAF EXAMINARE ROLA POLIETILENA + HARTIE, Latime 50 X 50 metri

Număr anunț
DA21037306
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,20 RON
Valoare atribuită
184,20 RON
Data publicării
21.08.2018 08:53
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,20 RON

din 184,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.