Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NITROMINT 1% 0.4MG/DOZA SPRAY X 10G (NITROGLYCERINUM)
- Număr anunț
- DA21046263
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,80 RON
- Valoare atribuită
- 262,80 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 09:10
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
262,80 RON
din 262,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro