Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectii de filme in aer
- Număr anunț
- DA20855986
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA FILM SRL (CUI RO15861017)
- Cod CPV
- 92130000-1 · Servicii de proiectare de filme cinematografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 11:43
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro