Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere sala sport

Număr anunț
DA20855710
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
ANA INTERACTIV COMPANY SRL (CUI RO26281252)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.540 RON
Valoare atribuită
57.540 RON
Data publicării
17.07.2018 11:29
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.540 RON

din 57.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.