Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare si punere in opera mixturi asfaltice

Număr anunț
DA21043576
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (Primaria comunei Stoenesti jud. Arges) (CUI 4122426)
Furnizor / câștigător
GROUP CONCIF SRL (CUI RO14311791)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.700 RON
Valoare atribuită
18.700 RON
Data publicării
21.08.2018 14:36
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.700 RON

din 18.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.