Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Echipamente Irigatii
- Număr anunț
- DA20854251
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI RO14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.935,81 RON
- Valoare atribuită
- 9.935,81 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 10:18
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.935,81 RON
din 9.935,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro