Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medic. impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii

Număr anunț
DA20854084
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
ARNICA IMPEX SRL (CUI RO10923054)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,20 RON
Valoare atribuită
270,20 RON
Data publicării
17.07.2018 10:09
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,20 RON

din 270,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.