Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPERTI ARHIVARE A3

Număr anunț
DA21042696
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA SOMESUL SA (CUI RO2384846)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
21.08.2018 13:43
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.