Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Certificate sanitare veterinare pentru subprodusele animale care nu sunt destinate consumu

Număr anunț
DA20853006
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI (CUI 4266065)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT SRL (CUI RO13182060)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,20 RON
Valoare atribuită
675,20 RON
Data publicării
17.07.2018 09:11
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,20 RON

din 675,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.