Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aukey CP-T01 - Mini-trepied pentru smartphone, DSLR, camere de actiune, rotire 360 grade, Negru

Număr anunț
DA20851353
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,86 RON
Valoare atribuită
83,86 RON
Data publicării
16.07.2018 15:55
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,86 RON

din 83,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.