Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA21037144
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.523,70 RON
Valoare finală
10.523,70 RON
Data publicării
21.08.2018 08:40
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.