Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATIE SISTEM AER CONDITIONAT OPEL ASTRA 2008

Număr anunț
DA21031950
Autoritate contractantă
Comuna Ilieni (CUI 4404419)
Furnizor / câștigător
VICTORIA GLOBAL SRL (CUI RO11268484)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.343 RON
Valoare finală
2.343 RON
Data publicării
20.08.2018 11:32
Data finalizării
22.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.