Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY INSECTICID PTR CRRN VIDELE
- Număr anunț
- DA21050695
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85,40 RON
- Valoare atribuită
- 85,40 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:02
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85,40 RON
din 85,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro