Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY INSECTICID,PTR CIA VIDELE

Număr anunț
DA21050640
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,80 RON
Valoare atribuită
170,80 RON
Data publicării
22.08.2018 12:58
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,80 RON

din 170,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.