Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Allied Telesis AT-GS910/5e | 5 x 10/100/1000 Mbit/s | Unmanaged | Carcasa metalica

Număr anunț
DA21049751
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,70 RON
Valoare atribuită
530,70 RON
Data publicării
22.08.2018 12:10
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,70 RON

din 530,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.