Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 1 ; Pachet 2

Număr anunț
DA21049399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BARCANESTI (CUI 33561212)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.854,63 RON
Valoare atribuită
3.854,63 RON
Data publicării
22.08.2018 11:53
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.854,63 RON

din 3.854,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.