Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARGININA SORBITOL 500 ML.
- Număr anunț
- DA21048506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.774 RON
- Valoare atribuită
- 6.774 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 11:06
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 16:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.774 RON
din 6.774 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro