Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese sisteme alimentare cu apa Danesti

Număr anunț
DA21042489
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
TUDBAN HIDRO AUTOMATIC SRL (CUI 24688625)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.588 RON
Valoare atribuită
4.588 RON
Data publicării
21.08.2018 13:32
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.588 RON

din 4.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.